Przejdź do głównej zawartości

KONKURS!!!!

Czy Wy również uwielbiacie bohaterów kanału telewizyjnego MINIMINI+? Koniki Pony, Świnka Peppa, Króliczek Bing? Z kim spędzacie najwięcej czasu? 😍😍


Service Zawada przygotowaliśmy dla Was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami!!!


Zasady są proste! Wystarczy na adres elkab0202@wp.pl przesłać zdjęcie, pracę plastyczną, wierszyk... pozostawiam tu dowolność 😋 których głównym tematem będą bohaterowie bajek emitowanych na kanale MiniMini+. Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Media Service Zawada, a na zgłoszenia czekamy do 30.11.2018 r. Wyniki zostaną ogłoszone na moim blogu najpóźniej do 03.12.2018 r.


Nagroda to wspaniały zestaw pieczątek My Little Pony oraz książeczka Psi Patrol!

Kilka słów o pieczątkach... Właściwie to cudownie odwzorowane figurki, które można kolekcjonować. Dodatkowo pod zabezpieczoną zakrętką znajduje się stempel z tuszem. Wspaniała, kreatywna zabawa na wiele godzi!


Życzę powodzenia i czekam 
na zgłoszenia!! 

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Test! Nowe pieluszki Lupilu

Nowy rok, nowe testy, nowe wyzwania 😊 Tym razem z Testmetoo miałyśmy okazję wypróbowania nowych pieluszek Lupilu dostępnych w sieciach sklepów Lidl. Jak się sprawdziły i czy spełniły nasze oczekiwania ...?


Zacznę od samego wyglądu. Pieluszki są bardzo estetycznie wykonane, nie zabrakło też ładnej, kolorowej grafiki. Po założeniu dobrze przytegają do ciałka dziecka. Rzepy są dość wytrzymałe.

Moje maleństwo używa pieluszek jedynie na noc, a od paru dni już właśnie wogóle 😉 W naszym przypadku nie zdarzyło się, żeby pieluszka przeciekła, zsunęła się czy podrażniła skórę.

Foto z oficjalnej strony pieluszek
Mam duże zaufanie do produktów oferowanych przez sklepy Lidl. Tym razem również się nie zawiodłam.


Jesiem ciekawa jak pieluszki spisały się w przypadku Waszych maluszków 😊


Złota Kolekcja Bajek ...

Chodzę, szukam, odwiedzam wszystkie pobliskie kioski, salony prasowe i nic :( Pierwsza część Złotej Kolekcji Bajek, a mianowicie "Król Lew" rozeszła się jak świeże bułeczki w przeciągu kilku godzin. Nic dziwnego ... pierwszy zeszyt kosztował w końcu jedyne 1,90 zł!


Dlaczego tak bardzo zależało mi na tej kolekcji? Uwielbiam bajki Disneya i z ogromnym sentymentem wspominam moją serię książek, które mama kupowała mi w wydawnictwie Świat Książki. Bajeczki przekazałam bratanicy :) a teraz zbieram te piękne opowieści dla mojej córeczki :)

Bardzo, ale to bardzo długo zastanawiałam się nad zakupem prenumeraty. Nigdy nie miałam zaufania do tych super stronek z gazetkami, gdzie do każdego numeru dodawane są prezenciki i inne bajery. Wiele pytań krążyło mi po głowie. Czy nie ma ukrytych kosztów? Czy można zrezygnować? Czy przypadkiem po zakończeniu prenumeraty "nie wcisną" mi jakiejś kolejnej"? itp, itd ....

Przeczytałam uważnie zasady i postanowiłam zaryzykować. Na poc…

Konkurs z Canpol babies! Wspólne zabawy!

Jesteś mamą, spodziewasz się dziecka, a może chcesz zrobić prezent koleżance :)? Razem z Canpol babies przygotowaliśmy dla Was kolejny KONKURS,  którego zasady są niezwykle proste!


Prześlij zdjęcie, kolaż, opis ... pełna dowolność, przedstawiające dziecko w czasie zabawy,  wspólne przygody lub Wasze wspomnienia z dzieciństwa :) 
Sponsorem nagrody jest Canpol babies, a jurorami będą ja, moja córeczka i mąż :) Wybierzemy najbardziej kreatywną pracę!
Zgłoszenia przyjmowane są na adres mailowy elkab0202@wp.pl  od dziś tj. 12.12.2017 r. do 31.12.2017,  a ogłoszenie wyników nastąpi do 7 dni od zakończenia W komentarzu wpiszcie, że bierzecie udział w zabawie :)


Teraz najważniejsze .... UWAGA fanfary! .... NAGRODA! Dwa piękne zestawy pielęgnacyjne widoczne na zdjęciu :)